25 Ağustos 2018

Altered:Nozzle Ürünü İle Evlerde Yıllık Ortalama Tasarruf Oranları:

ABD 255 USD  — 49,183 LİTRE AB 203 EUR  — 28,280 LİTRE SWE 1,264:-  — 28,280 LİTRE EVLERDE KULLANILAN TOPLAM SUYUN % 19’U MUSLUKTAN AKIP GİTMEKTEDİR.  EVLERDE KULLANILAN […]
25 Ağustos 2018

Oteller de Yıllık Ortalama Tasarruf Oranları:

Global su kriziyle ilgili olarak tüm dünyada gittikçe artan bir farkındalık gözlenmektedir. Bunun oteller için anlamı, satın alma kararlarında ve müşteri taleplerinde çevresel sürdürülebilirlik unsurunun ana […]
25 Ağustos 2018

Ofis ve Kamu Kuruluşlarında Yıllık Tasarruf Oranları:

Ofis binalarının içinde ve çevresinde suyun verimli kullanımını artıran önlemlerin alınması, iş verimliliği açısından işletme masraflarının azaltılmasını ve sürdürülebilirlik hedeflerinin tutturulmasını sağlar. Ofis binalarında kullanılan su […]

Garantili tasarruflar

En yüksek tasarruflu musluklara kıyasla, Altered: Nozzle, sis modunda % 98'e kadar daha az su kullanır.

Ürün yelpazemiz, dünya genelinde en yüksek su tasarrufu sağlayan nozulları içerir. İster atomizasyon teknolojimizi kullanıp % 98'e varan tasarruf sağlayın, ister normal musluklara göre %85'e varan oranlarda tasarruf sağlayan sprey modunu kullanın, tasarrufun garanti edildiğini bilirsiniz. Daha az su kullanmak, ayrıca suyu ısıtmak için daha az enerji kullanmak anlamına da gelir. Bu sadece dünya için iyi olan bir husus değildir.

Sonuçta, bunların hepsi maliyetlerin düşmesini sağlar. Altered:Nozzle Dual Flow'u olan normal bir evde, su kullanımında %60'a varan net bir düşüş gördük. Altered:Nozzle Dome'lu ortak alanlarda ise %90'ın üzerinde bir tasarruf sağlamanız mümkündür.

Kısaca, Altered:Nozzle birkaç ayda kendi masrafını çıkarır.

Musluğunuzu bir su tasarruf
dahisine dönüştürün

Oldukça basit kurulum ve tadilat çözümümüz, muslukların dakikalar içinde değiştirilebilmesini sağlar. Mevcut yüksek akışlı musluklarınızı en yüksek kalitede kurşunsuz Eco Brass'dan üretilmiş, musluğunuz ve hayatınız ile kusursuz bir şekilde bütünleşmek üzere tasarlanmış modern yüksek tasarruflu olanlara yükseltir.

Aynı Musluk -
%98 Daha Az Su.

Normal bir musluk 10-12 litre / dak. debili su verir. Bunun büyük bir kısmı elinizden geçer, yani sadece cildinize dokunan suyu kullanırsınız. Bu da, her gün milyonlarca litre suyun boşa harcanmasına neden olur.

Patent başvurusu yapılan teknolojimiz Altered:Nozzle sayesinde, su milyonlarca damlacığa ayrılarak atomize edilir, yüksek hızlı yoğun bir sis musluğunuzdan dışarı çıkar. Bu, suyun yüzey alanını büyük ölçüde arttırır ve musluğunuzdan çıkan her damla ile doğrudan temas edersiniz.